Byråd

Kirsten Terkilsen

Medlem af økonomiudvalget (PKØ)
E-mail: kirsten.terkilsen@hedensted.dk
Telefon: 24 49 38 20


Ole Vind

Gruppeformand

Formand, Udvalget for læring

E-mail: ole.vind@hedensted.dk
Telefon: 75 67 31 79

Mobil: 40 74 71 79

merete skovgaard-jensen

Medlem, Social og omsorg
E-mail: merete.skovgaard@hedensted.dk
Telefon: 20 34 85 47


Erling Juul

Næstformand, Udvalget for beskæftigelse

E-mail: Erling.Juul@Hedensted.dk

Telefon: 23 30 60 72


Peter Sebastian petersen

Medlem af Udvalget for læring
E-mail: peter.petersen@hedensted.dk
Telefon: 29 29 63 87


Carsten Clausen

Medlem, Fritid og fællesskab
E-mail: carsten.clausen@hedensted.dk
Mobil: 27 13 25 35


hans vacker

Næstformand, Fritid og fællesskab
E-mail: hans.vacker@hedensted.dk
Telefon: 40 68 00 46


Gitte andersen

Medlem, Udvalget for beskæftigelse
E-mail: gitte.andersen@hedensted.dk
Mobil: 29 43 58 81


Lars poulsen

Medlem af Udvalget for Teknik

Medlem af Læring
E-mail: lars.poulsen@hedensted.dk
Telefon: 75 68 79 07

Mobil: 24 96 13 64


Lene tingleff

Formand, Udvalget for Teknik
E-mail: lene.tingleff@hedensted.dk
Telefon: 75 68 78 95

Mobil: 20 23 58 15


Jeppe mouritsen

Medlem af Udvalget for Teknik
E-mail: jeppe.mouritsen@hedensted.dk
Telefon: 40 57 30 70


Bent Poulsen

Medlem af Økonomiudvalget (PKØ)

Medlem af Social Omsorg

E-mail: bent.poulsen@hedensted.dk
Telefon: 75 85 14 31

Mobil: 20 22 14 31


Ole ømand

1. suppleant
E-mail: isodyk@gmail.com
Telefon: 75 67 61 49

Mobil: 30 44 67 59